Skip to content Skip to footer

Çok Katlı Çözüm

ContOffice depreme dayanıklı, renk olarak özelleştirilebilir, özgür bir yaşam sunan ve tüm ihtiyaçları karşılayan iki ve üç katlı konteyner tiny houselar sunmaktadır. Deprem gibi doğal afetlere karşı dayanıklılığı sağlayan konteyner ofisler, güvenli bir çalışma ContOffice’in sunduğu renk seçenekleriyle ofislerinize modern veya zevkinize göre bir dokunuş katabilirsiniz. Konteyner ofisler, birçok ihtiyacı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu ofislerde, özgür bir deneyim sunmak için ihtiyaç duydukları her şeyi bulabilirler. Mutfak, toplantı odası, açık ofis, mini ofis, odalar vb. alanlar mevcuttur.

ContOffice’ler, ayrıca Doğal ışık kaynakları kullanarak, doğal havalandırma sağlayarak ve klima, soba gibi popüler ısıtma, soğutma sistemleriyle %100 uyumludur, yalıtımlı yapısı sayesinde enerji maliyetlerini minimize eder.

Kısacası, ContOffice’in iki ve üç katlı konteyner tiny office’leri, depreme dayanıklılık, kişiselleştirme seçenekleri, tüm ihtiyaçları karşılayan tasarımı ve enerji tasarrufu özellikleri ile özgür bir yaşam sunuyor. Bu ofisler, minimal ve modern bir çalışma tarzı tercih edenler için mükemmel bir seçenektir.