Skip to content Skip to footer

Tek Katlı Çözüm

ContHome, depreme dayanıklı, renk olarak özelleştirilebilir, özgür bir yaşam sunan ve tüm ihtiyaçları karşılayan tek katlı konteyner tiny houselar sunmaktadır. Deprem gibi doğal afetlere karşı dayanıklılığı sağlayan konteyner evler, güvenli bir yaşam sunar. Ayrıca, ContHome’un sunduğu renk seçenekleriyle evinize kişisel bir dokunuş katabilir ve kendinizi evinizde rahat hissedebilirsiniz. Konteyner evler, birçok ihtiyacı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu evlerde yaşayanlar, özgür bir yaşam sürdürmek için ihtiyaç duydukları her şeyi bulabilirler. Mutfak, banyo, yatak odası ve oturma odası gibi temel alanlar mevcuttur.

ContHome, ayrıca Doğal ışık kaynakları kullanarak, doğal havalandırma sağlayarak ve klima, soba gibi popüler ısıtma, soğutma sistemleriyle %100 uyumludur, yalıtımlı yapısı sayesinde enerji maliyetlerini minimize eder.

Kısacası, ContHome’un tek katlı konteyner tiny houseları, depreme dayanıklılık, kişiselleştirme seçenekleri, tüm ihtiyaçları karşılayan tasarımı ve enerji tasarrufu özellikleri ile özgür bir yaşam sunuyor. Bu evler, minimal bir yaşam tarzı tercih edenler için mükemmel bir seçenektir.